"Jen spokojený zákazník se vrátí i příště...."

        Odkojený ZX-Spectrem

         O programování se zajímám od roku 1987, kdy jsem tehdy jako 13-ti letý kluk začal psát své první programy na Sinclair ZX-Spectrum. Nyní mám již tuto hračku
od Clive Sinclaira v šuplíku, ale občas jí čistě z nostalgických důvodů i zapnu. Tehdy to byl pro mě pojem. Byla to brána do údolí nul a jedniček, které jsem začal prozkoumávat.
Tento pozoruhodný počítač má své příznivce dodnes, a myslím, že pokud by existovala nějaká pomyslná počítačová síň slávy, mělo by být Spectrum hned na vrcholu.

 

        Současnost

         V současné době již naštěstí nepracuji na osmibitovém "Gumáku", a můžu Vám nabídnout své programátorské služby na současných platformách.
V minulosti jsem tvořil aplikace různého zaměření. Není problém vytvořit rozsáhlý projekt, který pokryje veškeré Vaše požadavky. V aplikacích je možné využít také mailové odesílání, komunikaci přes XML, tisk čárových kódů, skenování stránek s informacemi, ovládání elektronických zařízení a mnoho dalších možností. Je jen na Vás, co si vymyslíte. Cenovou nabídku vypracuji co nejrychleji, a pomůžu Vám navrhnout optimální řešení, aby aplikace byla co nejvíc účelná a rychlá. Ceny za programátorské služby jsou individuální dle zakázky a volby zákazníka.

 

         Marian Pecuch                                   Veškeré kopírování a rozšiřování obsahu těchto stránek je povoleno pouze s mým souhlasem.